BLA9G1011LS-300U
Bomkey ( HK ) Electronic Co.,Limited
Contact Now
BLA9G1011LS-300U
Category : Discrete Semiconductor Products Transistors FETs, MOSFETs RF FETs, MOSFETs
Product Status : Discontinued at Digi-Key
Mounting Type : Chassis Mount
Package : Tray
Series : -
Noise Figure : -
Supplier Device Package : SOT502B
Voltage - Test : 32 V
Mfr : Ampleon USA Inc.
Frequency : 1.03GHz ~ 1.09GHz
Gain : 21.8dB
Package / Case : SOT-502B
Current - Test : 100 mA
Power - Output : 317W
Technology : LDMOS
Current Rating (Amps) : 4.2µA
Base Product Number : BLA9
Description : RF MOSFET LDMOS 32V SOT502B
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Contact Now
RF Mosfet 32 V 100 mA 1.03GHz ~ 1.09GHz 21.8dB 317W SOT502B